HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Dünya parfüm sektörünün öndegelen isimlerinden Fransız Parfüm Birliği başkanı Catherine Disted Conseil İstanbul’u ziyareti sırasında şöyle konuştu; “Modadaki gelişmelerine rağmen, bir Türk parfüm markasının olmaması inanılmaz. ”Bu söz üzerine bize düşen de hareketegeçmekti ,biz de öyleyaptık. Önce kulağa hoşgelecek iyi bir isim bulmak için kollektif bir çalışma ile çeşitli isim önerileri içinden “O’juvi” yi içimize sindirerek seçtik, marka tescillerini yaptırarak registerlarını aldık. İkinci aşamada şişe ve kutu çalışmalarını tasarım ekibimiz ile kendi stilimizi tasarladık. Sıra en önemli konuyageldi; Parfüm esansı… Fransa da yüzyıllık geçmişi olan bir parfüm esansı üreticisi ile temasa geçtik. Fransız parfümörler ile O’juvi ye has güzel parfümler ürettik. Her parfümün iyi bir hikayesi olmalıydı. Başarılı bir başlangıçtan sonra artık sizlerin onayına sunduğumuz, markamızı sürekli gelişimci ve yenilikleri takip ederek, dünyadaki tüm insanlarla bu kaliteyi buluşturmak tek hedefimizdir.

Teknoloji

M3 kozmetik her zaman geleneksel ve yenilikçi çözümleri kaliteyi arttırmak için bir araya getirdi. Çalışmalarımızı yaparken yıllardır bu sektörde olan, işlerinin en iyisi olan şirketlerle çözüm ortaklığı yapmaktayız. Araştırma ve geliştirme ekipleri, ham madde üreticilerimizin uzmanlıklarını dört temel kural üzerinde kurduğumuz zaman şöyle özetleyebiliriz; tüketiciyi anlamak; her durumda yenilikçi bir yaklaşım benimsemek; ürün yelpazemizi uluslar arası standartlarda geniş tutmak; dünya çapında başarılı parfümör ve AR-GE personeliyle çalışmak. Her gün gelişen teknolojiyi yakalamak gerekli yatırımlarla sağlanabilecek bir şeydir ama bundan önemlisi en iyi teknoloji ancak ve ancak onu nasıl kullandığınıza bağlıdır.

İlkelerimiz

Kalite bizim işimizin kalbinde yatıyor: Ürünlerin kalitesi, Müşteri ilişkileri kalitesi, Kalitesini garanti etmek için, en yüksek profesyonel ve ahlaki standartları uygular. Sıkı prosedürler, hammadde ve aromatik kompozisyonların değişmeyen kalitesini sunmak için M3 kozmetik ilkelerinden olmuştur. Titiz kalite kontrolü, üretimin çeşitli aşamalarında gerçekleştirilen Azot ile korunmuş ürün, Tüm ürünlerin izlenebilirliği, Her O’juvi ürünü: Hedef ülkede yürürlükte olan uluslararası IFRA standartlara ve mevzuata uygundur, Bir güvenlik kartı, bir analiz kartı ve bir analiz sertifikasına sahip, Kozmetik direktifleri ile uyumludur.

Mağazalarımız

Dünyanın dört bir yerinde gelişen koku ağımız, standart kalite, ürün çeşitliliği, müşteri memnuniyeti ilkeleri ile yola çıktık.